Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Evinizin en çok kirlenen yerlerinden biri de banyodur. Özellikle lavabo giderleri, duş alan gider noktaları sıklıkla tıkanır. Zaman içerisinde biriken saç ve kıl parçaları giderin akışını engeller ve tıkanmalara neden olur. Kalıcı çözümler için firmamıza ulaşmalı, sizde farkımızı keşfetmelisiniz. Anlık müdahaleler ile kalıcı çözümler sunuyoruz.

Tıkanmalar İçin Çözüm

Gider noktalarında oluşan tıkanıklar için firmamıza ulaşarak 7/24 hizmet kalitemizden yararlanabilirsiniz. Sorunsuz, temiz ve hijyenik olarak işlemler gerçekleştirilir. Gerekli alet ve edevat yardımı ile hizmet sunuyoruz. Tamirat sırasında gerekli olacak parçalar garanti kapsamı içerisindedir. Kimyasal maddelerin lavabo açma yöntemleri arasında yer alsa da bu tarz maddelerin kullanılması belirli bir süre için idare edebilir, fakat kimyasallar gideri açtığı gibi geçtiği noktalara da zarar verir. Bu durumda, derin ve maliyeti yüksek sonuçlarla karışılabilirsiniz. Bu sebeple işi ehline bırakmanız en doğrusu olacaktır. İşimizi önemsiyor ve özenle gerçekleştiriyoruz.banyo gideri nasıl açılır

Hizmet Kalitemiz

banyo gideri nasıl açılır? Sorusunu yerinde ve göz önünde yanıtlıyoruz. İlkel yöntemlerle değil, kameralı sistemimiz ile sorunları gideriyoruz. Robot cihazlarımız ile kırma, dökme ve tadilata gerek kalmadan temiz işçilik ile tıkanıklıkları açıyoruz. Sitemizde bulunan müşterilerimizin yorumlarını okuyarak da hizmetimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede yapılan müdahaleler ve karşı tarafta bırakılan intiba için de ön fikir edinmiş olursunuz. Bize ulaşamadığınız durumlarda, telefon numaranız çağrı ekranına düşer böylelikle size geri dönüş sağlarız. Kısa sürede sonuç garantili işlemlerimiz için hizmetinizdeyiz.

Sunduğumuz Hizmetler

Lavabo ve gider açma dışında kalorifer peteği temizliği, kombi bakımı, su kaçağı bulma, tuvalet tıkanıklığı açma gibi hizmetlerde vermekteyiz. İletişim bilgilerimizden sizde rahatlıkla taleplerinizi iletebilir, tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz. Taleplerinize en kısa zamanda dönüş sağlanıp, fiyatımızı onayladıktan sonra en kısa sürede belirttiğiniz adreste oluyoruz. Yapılacak işlemler tespit edildikten sonra tarafınıza bilgi verilerek işlem gerçekleştirilir. Onayınız olmayan hiçbir işlem yapılmaz. Garantili ürün kapsamı sayesinde parçalarla ilgili sorun yaşamaz, olması durumunda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bütün hizmetlerimiz profesyonel ekip ve parçalarla aracılığı ile gerçekleştirilir. Randevu saati oluşturmadan önce uygunluk durumunuz kontrol edilerek randevu kesinleştirilir.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma