blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Yaşam alanlarında bulunan banyo gider kokusu oldukça rahatsız edici bir durumdur. Peki, banyodan gelen lağım kokusu nasıl giderilir ve bu kokuların sebebi nedir? Banyo giderleri bir noktada kanalizasyon sistemlerine bağlanmaktadır. Banyo gider borusu daha geniş çaplı olan tuvalet giderlerine bağlandığı için usulüne uygun olarak bağlantı yapılmadığı takdirde lağım kokusunun yaşam alanlarına yayılmasına yol açar. Çoğu banyoda alafranga tuvalet bulunması gider bağlantılarının sağlıklı yapılmasını zorunlu hale getirir. Kullanım ve bazen yeterli temizliğin yapılmaması giderlerde tıkanmaya veya su kaçağına yol açabilir. Aynı şekilde boruların metal olması zamanla çürümeye olması veya plastik borularda contaların eskimesi su kaçağı veya lağım kokusuna sebep olabilir.

Banyoda Lağım Kokusunun Kaynağı Nasıl Tespit Edilir

Banyo gider sistemleri duvar içerisinde olduğu için eski usul gözle kontrol yapmak su kaçağı veya lağım kokusunu bulmakta yetersiz kalmaktadır. Eski usul çalışanların kaçağı bulması için komple banyo tabanını kırması gerekebilir. Bu da küçük bir conta veya parça değişimi ile çözülebilecek sorunun banyonun yenilenmesine kadar gitmesine yol açabilir. Tüm bu eski yöntemler yerini teknolojiye devretmiştir. Yüksek hassasiyete sahip dinleme, görüntüleme ve detektörler ile bu işlemler kısa sürede ve azami çalışma alanı çözüme kavuşmaktadır. Ayrıca çok daha düşük maliyetlerle gerekli tamirat gerçekleşmektedir.klozet kokusu nasıl giderilir

Banyoda Lağım Kokusu Nasıl Önlenir

Yeni teknoloji görüntüleme sistemi ile banyo giderine salınan yüksek kalite kameralar tesisatın içerisini detaylı olarak görme imkânı sunuyor. Gider sisteminde meydana gelen deformasyon noktası tam olarak belirleniyor ve bu noktadan gerekli işlemler yapılarak kısa sürede lağım kokusu veya su kaçağı sorunu çözülüyor. Bu işlemlerin profesyonel ekipler tarafından yapılması daha sağlıklı ve kalıcı çözüm için önemli bir husustur.

Boğaziçi Tesisat Uzmanlığı

Boğaziçi Tesisat ülkemizde kullanılan en son teknoloji görüntüleme, dinleme ve detektör sistemlerine sahiptir. Profesyonel ekipler her türlü su kaçağı, lağım kokusu, tesisat kontrolü ve gider sistemlerinde yaşanan sorunları kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Minimum çalışma alanı kullanarak banyo, mutfak ve tuvaletlerde bulunan fayans, karo gibi parçaları kırmadan söküp tadilat sonrası yerlerine takmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma