blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Balkonda Su kaçağı sorunları evlerde meydana gelen en büyük tesisat sorunları arasında yer alır. Balkon su kaçakları kullanıma bağlı olarak zamanla meydana gelen problemlerdir.

Balkon su kaçağı tespiti  nasıl yapılır? Kombi tesisatında bir kaçak var ise akustik dinleme cihazı yardımı ile nokta tespiti yapılır. Pimaşalarda bir problem varsa kameralı cihazlarla tespit yapılmaktadır.

Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon su kaçağı nedeniyle borularda meydana gelen çatlaklar çok küçük olabileceği gibi büyük de olabilir. Bu gibi durumlardan şüphelenmeniz durumunda çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz. İSTANBUL Tüm ilçelerinde servisimiz vardır.

HEMEN ARA : 0532 359 0212

Ekiplerimiz aynı gün içerisinde adresinize gelir ve kaçakları kırmadan tespit eder. Su borularında küçük bir çatlak olması ile büyük sorunların yaşanmasına neden olabilir. Bu sebeple sorunla hızlı bir şekilde ilgilenilmesi oldukça önemlidir.

Müşteri Şikayetleri

  • Balkondan aşağıya su damlıyor
  • Bina girişine su damlıyor
  • Balkon su kaçağı
  • Balkonda su kaçağı var
  • Balkon s u sızması
  • Balkonda su kaçağı nasıl bulunur
  • Alt balkona su damlıyor
  • Balkon  tavanından su damlıyor
  • Balkon fayans su sızdırıyor
  • Balkon tavanından su gelmesi

Balkon Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır

Eski zamanlarda su kaçağı sorunlarının anlaşılması için kaçak olduğu düşünülen yerin kırılması işlemi yapılırdı. Ancak günümüz teknolojisinde bu gibi istenmeyen durumlara gerek yoktur.

Balkon kırmadan su kaçağı bulma firmamız kaçak sorunlarının bu iş üreten teknolojik cihazlar ile tespitini gerçekleştirilir. Sorunun yeri noktasal olarak bulunduğu için kaçağın onarılması işlemi de daha kolay olacaktır. IMG 9874 Balkon Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı ile ilgili teknolojiler sayesinde ekonomik, güvenli ve hızlı bir şekilde kaçakların tespit edilmesi işlemi gerçekleştirilir. Balkon Su Kaçağı Tespiti Uzman ekiplerimiz son teknoloji cihazlar sayesinde su kaçağının nerede olduğunu nokta atışı tespit eder.

Su kaçak durumunun tespit edilmesinin ardından onarım işlemleri küçük bir alanda gerçekleştirilir. Su kaçaklarının onarım işleminin ardından çalıştığımız alanın temizliğini gerçekleştirerek müşterilerimizin mağdur olmasının da önüne geçeriz.

Kameralı Su Tesisatçısı

Duvar ve zeminlerde meydana gelen su kaçaklarının tespiti teknolojik ve modern cihazlar sayesinde çok daha kolaydır. Kameralı su kaçağı tespiti  firmamız boru boyunca ilerleyen kameralar yardımıyla arızaların tespit edilmesini sağlar.

Bunun yanında su kaçağı tespitlerinde en çok kullanılan kameralardan biri de termal kameralardır. Termal kameralar su kaçağı olan alanları farklı renklerde gösterir. Bu sayede kaçak yeri noktasal olarak belirlenmiş olur. Balkon Su Kaçağı Tespiti Kamera dışında en çok kullanılan cihazlar arasında akustik cihazlar bulunur. Akustik dinleme cihazları sayesinde su kaçağı olan bölgenin belirlenmesi çok daha kolaydır. Su kaçakları tespitinde en çok tercih edilen cihazlardan biri de nemölçer cihazlardır.

Balkon Su Kaçağı Bulan Firmalar

Su tesisatlarında ucuz borular kullanılması, eskiyen binalardaki demir boruların zaman içerisinde çürümesi, su tesisatındaki yüksek basınç, boruların yanlış şekilde döşenmesi gibi durumlar su kaçaklarına sebebiyet verebilir.

Balkon kırmadan su kaçağı tespiti firmamız su kaçağı durumlarının hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlar.
Firma olarak sizlere hızlı ve rahat hizmet sunabilmek adına çalışmalarımızı sürdürürüz.Balkon Su Kaçağı Tespiti

Ekiplerimiz su kaçağı tespitlerini belirlerken kaçağın neden meydana gelmiş olduğu ile ilgili de bilgi verir. Kullanmış olduğumuz teknolojik cihazlarımız ile dairede farklı alanlarda kaçak olup olmadığı ile ilgili olarak da çalışmalar yaparız.  balkon su kaçağı

Balkon Su Arıza Servisi

Su kaçakları bazı zamanlar kendini belli etse de sinsi bir şekilde de ilerleyebilir. Su kaçakları fark edildiğinde hızlı bir şekilde müdahale edilmesi son derece önemlidir. Kırmadan su kaçağı tespiti servisimiz su kaçaklarını tespit ettikten sonra arızaların hızlı bir şekilde onarımını sağlar. Balkon Su Kaçağı Tespiti Su kaçağının tamir edilmemesi durumunda bu sorun giderek büyür ve içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu sebeple su kaçakları çok tehlikelidir ve hızlı bir şekilde onarımının yapılması son derece önemlidir. Ekiplerimiz temiz ve titiz çalışmaları ile su kaçağı onarımlarını gerçekleştirir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma