Su Tesisatçısı Bahçelievler

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Su Tesisatçısı Bahçelievler 

                Boğaziçi Tesisat su sızıntısı tamiri yapan firmamız, evleriniz ve iş yerlerinizdeki su problemlerinizin en iyi şekilde üstesinden gelmektedir., kanalizasyon tıkanıklığı, su sızıntı sorunu, küvet tıkanıklığı, su kaçağı, tuvalet tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı gider tıkanıklığı, mutfak ve lavabo tıkanıklığı alanlarında üstün hizmet kalitesini sizlere sunmaktayız. Sı sızıntı ve kaçaklarında suyun dışarı akması, birçok problem doğurmaktadır. Su akıntısı bazen anlaşılmayabilir. Bazen de duvarlardan, su faturalarımızdan bu sızıntıyı fark etmemiz mümkün hale gelir. Gizli bir su kaçağı varsa, duvarlar zamanla nemlenme yapar, duvarlarda kararma ve dökülmeler meydana gelir. Bu durumda, su tesisatı masrafının dışında bir de onarım masrafları karşınıza çıkabilir. Bu gibi durumlarda uyanık olup önlemler almada fayda vardır.

Bahçelievler Su tesisatçısı firmamızda, çağın en iyi elemanları bulunmaktadır. Bu elemanlarımız gerekli eğitim almış kişilerden oluşmaktadırlar. Yurt dışından getirtmiş olduğumuz su tesisatı özel makineleri ile ilgili iyi bir eğitim ve donanıma sahip elemanlarımız her zaman güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır. Su sızıntısı bulma firması olarak, teknolojik cihazlarımız sayesinde en çok tercih edilen bir firma konumundayız. Onarım yapma ve tıkanma sorunlarına tek çözüm bizim gibi nitelikli ve uzman bir firmayla anlaşmanız olacaktır. Çünkü işi bilmeyen tesisatçı görünümlü kişiler, işleri ciddiyetsiz ve önemsemeyerek yüzeyden yapmaya çalışırlar. Sadece bu da değil, aynı zamanda çok zamanınızı alarak hasarlı onarım yaparlar ve karşılığında da oldukça yüksek miktarda ücret talep ederler.

Bahçelievler Su sızıntısı arama firması olarak bizim de kendimize göre prensiplerimiz bulunmaktadır. Makinelerin kullanımı doğrultusunda işin boyutuna göre ücretlendirme yapıp kısa sürede çalışmalarımızı bitirmekteyiz. Su tesisatındaki, su arızası problemleri eğer, tesisatın eskidiğinden kaynaklanıyorsa, tesisatınızı özenle yeniliyoruz. Eğer farklı boyutlarda bir sıkıntı söz konusuysa, akıllı cihazlarımızla bu problemleri saptayıp çözümü ona göre hazırlıyoruz. Kesinlikle su tesisatı işlemlerinde, onarımlar yapılırken hiçbir kullanım alanınıza zarar ve hasar vermeden çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Tesisatçı işini iyi yapıyor mu? Diye bir soru artık kafanızda oluşmayacak. Çünkü işinde iyi ve güvenilir bir firma olarak asla ciddiyetsizliğe başvurmayız. İhmal her zaman kötü sonuçlar doğurur. İletişim bilgilerimizden bizleri 7/24 arayarak iyi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Su sızıntısı tespiti bahçelievler, su sızıntısı bulma bahçelievler, su sızıntısı tamiri, su sızıntı sorunu,su kaçağı, su akıntısı, su arızası.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma