Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Bahçelievler Su tesisatçı

Su tesisatçısı Bahçelievler, çağın en iyi elemanları bulunmaktadır. Bu elemanlarımız gerekli eğitim almış kişilerden oluşmaktadırlar. Yurt dışından getirtmiş olduğumuz  su tesisatı özel makineleri ile ilgili iyi bir eğitim ve donanıma sahiptir.

Bahçelievler Su Tesisatçısı her zaman güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır. Bahçelievler Su sızıntısı bulma firması olarak, teknolojik cihazlarımız sayesinde en çok tercih edilen bir firma konumundayız. Onarım yapma ve tıkanma sorunlarına tek çözüm bizim gibi nitelikli ve uzman bir firmayla anlaşmanız olacaktır. Çünkü işi bilmeyen tesisatçı görünümlü kişiler, işleri ciddiyetsiz ve önemsemeyerek yüzeyden yapmaya çalışırlar.

Sadece bu da değil, aynı zamanda çok zamanınızı alarak hasarlı onarım yaparlar ve karşılığında da oldukça yüksek miktarda ücret talep ederler. bahçelievlerde su tesisatçısı bahçelievler su tesisatçıları

Tel: 0532 359 0212 

Bahçelievler Tıkalı Boru Açma

Gelişmiş teknolojiyle, özel olarak ithal ettiğimiz cihazlarımız sayesinde, oluşan problemleri son derece hasarsız ve kırılmalara yol açmadan hallediyoruz. Bu alanda yapılan işlemlerde kullanılan detektörler ve kameralı cihazlar sayesinde yapılan kanal görüntüleme ile tıkanıklığın veya diğer problemlerin oluştuğu bölge kolayca ve kısa zamanda tespit edilir. Sonrasında ise sağlıklı ve hasarsız işlemler ile kanalizasyon tıkanıklıkları giderilir.

Bahçelievler tıkalı tuvalet açma

Eski usul olan kazma işlemlerinin uzun zaman almasıyla zahmet verilen işlemlerin yerini son derece gelişmiş teknolojiye bağlı cihazlar almıştır. Kanalizasyon borusu açma firması olarak, biz bu hizmetleri sizlere uygun fiyatlara ve kaliteli hizmet anlayışımızla sunmaktayız.

Kanalların tıkanma sebepleri birçok nedene bağlı olabilir. Bu nedenler; toz, yağ ve yağışlar sebebiyle mazgalda biriken kalıntılar yüzünden oluşan sebeplerdir. Tıkanıklıkların yaşanmasının bir diğer sebebi de logar kapaklarının yol yapım çalışmaları sebebiyle kapanmasından kaynaklanabilir.

Bahçelievler Petek Temizliği

Makine ile  Petek Temizliği Bahçelievler  kalorifer petek temizleme ekiplerimiz hizmetinizde en az iki yılda bir petek temizliği yaptırılması yakıt tasarrufu açısından oldukça önemlidir.radyatör temizleme işlemi sayesinde yakıt tasarrufu yanı sıra verimli ısınma ve kombi de çıkacak arızalarında önüne geçmiş olursunuz son sistem makine ve ilaçlı  petek temizliği  Bahçelievler ilçesine özel ekiplerimizle Garantili yapılmaktadır.

 • Bahçelievler Mahallesi.
 • Cumhuriyet Mah.
 • Çobançeşme Mah
 • Fevzi Çakmak Mah.
 • Hürriyet Mah.
 • Kocasinan Mah
 • Siyavuşpaşa Mah.
 • Soğanlı Mah
 • Şirinevler Mah.
 • Yenibosna Mah.
 • Zafer Mah.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma