blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Bahçe Gideri Robotla Açan Firma

Yağmur denilince akla bereket gelmektedir. İnsanlığın var oluşundan bu yana kudretli bir eylem olarak görülen yağmur, bazen sıkıntılara yol açabilmektedir. Bu sıkıntılardan bazıları oluşturduğu tıkanmalar ve evlerin gider borularını tıkayarak atık suyun evin içine taşması. Firmamızın verdiği bahçe gideri robotla açma hizmetten yararlanarak, bu sıkıntılardan sorunsuz bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Bazı zamanlarda yağmur yağışı oldukça fazla şiddetli olabilmektedir. Bunun sonucunda ise taşmalar, giderlerin geri tepmesi sonucunda eve su basması ve rögarların su taşırması gibi birçok sorun ortaya çıkabiliyor. Geri tepen bu su bahçemizi sokağın pisliğini veya tuvaletten akan kirli su kirletebilmektedir. Görüntü açısından pek hoş olmayan bu bahçeden herkes kurtulmak ister.

Görüntüsünün yanı sıra verdiği en büyük sıkıntı sağlık sıkıntısıdır. Ciddi hastalıklara davetiye çıkaran bu durum oldukça ciddi bir problemdir. Bu problemden kurtulmanın en etkili yolu ancak bahçe giderini robotla açma işleminden geçmektedir. Bu işlem sayesinde bahçenizde herhangi bir kazı veya zarar oluşmamaktadır. Bahçe giderinin tıkanması durumundan kurtulmak için yapılan bu işlem için ne yazık ki yağmurun kesilmesini beklemek zorundasınız. 

Bahçe Giderinin Tıkanmasının Nedenleri

İncelemelere göre yağmur yağışının az olduğu yerlerde bahçe giderlerinin tıkanma olayı daha çok görüldüğü gözlenmiştir. Bunun nedeni ise bahçede bulunan katı cisimlerin yağmur suyuyla, rüzgarla veya kişilerin bahçeyi süpürme eylemi ile giderlere girerek borunun alanını darlaştırmasıdır. Bahçe Gideri Robotla Açan Firma Özellikle ağaç yapraklarından kaynaklanmaktadır. Bahçe Gideri Robotla Açan Firma Bunun önüne geçmek için bahçeleri düzenli olarak temizlemek gerekmektedir. 

Şiddetli yağış sorası tıkanan gider borularının sonucunda su gitmediğinden dolayı pislikler etrafa yayılacaktır. Bu durumun önlemini almak için gider borularınızın yeterince temiz ve açık olmasına özen göstermeliyiz.

Makine İle Bahçe Gideri Açan Firmalar

Bahçe giderlerinin açılması işlemi oldukça zor bir işlemdir. Bu sebepten dolayı kişiler bahçe gideri açtırmak ne kadar? Diye düşünmeden edemiyor. Robotla kırmadan tıkanıklık açma işlemi diğer yöntemlere göre oldukça zahmetli bir iştir. Bu hizmeti sağlayanlar veya yararlananlar bunu çok iyi bilmektedirler. Hiçbir şeye zarar verilmeden temiz bir şekilde yapılan bu işlem diğer bilinen yöntemlere göre biraz daha masraflıdır. Uzun ve zahmetli olan bu işlem, diğer yöntemlere oranla daha hızlı ve zararsızdır. 

Tıkanıklık açma makinesi ile yapılan bahçe gideri açma işlemi genellikle hiçbir zarar oluşturmamaktadır. Fakat azda olsa zarar görme olasılığı bulunmaktadır. Bu zarar çamurdan veya toprağın oynaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Böyle bir sorun ile karşılaşılırsa makine ile açılmaya çalışılır. Başarılı olunmaz ise tespit cihazı ile tıkanan bölge belirlenir.

Bu cihaz ile alınan görüntüler sayesinde oluşan hasarın büyüklüğü ve oluşturabileceği hasarlar hesap edilerek plan yapılır. Ardında o bölge kazılarak tamir edilir. Bahçe Gideri Robotla Açan Firma Çözüm odaklı hizmetimiz en ekonomik şekilde ve zararsız bir şekilde halledilmeye çalışılarak, müşteri memnuniyetini oluşturmayı hedefler. 

Robotla Bahçe Gideri Açan Tesisatçı

Firmamız, robot makinelerle bahçe gideri açma hizmeti sunan sayılı ve kaliteli firmalardan bir tanesidir. Filomuzda yer alan son teknoloji makineler ve kaliteli ustalarımız sayesinde işimizi severek yapıyoruz. Bahçe Gideri Robotla Açan Firma Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sayesinde bahçe giderinde oluşan tıkanıklıktan kolayca kurtulabilirsiniz.

Yaşadığınız bahçe gideri sorunu sonrasında bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde; robot kullanarak bahçe giderini açan usta ekibimiz adresinize yönlendirilmektedir. Bahçe Gideri Robotla Açan Firma Bahçe giderinizi açmak için;

  • Bahçe giderini görüntülemek adına kamera sistemi
  • Bahçe giderini açan robot cihazlar
  • Gider yıkama gibi cihazlar kullanılmaktadır.

İşimizi son derece ekonomik, hızlı ve güvenilir bir biçimde yapan firmamızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma