Avcılar radyatör petek temizliği

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Avcılar radyatör petek temizliği

Avcılar petek temizliği ve kombi servisi kadrosu, kendini yenileyen anlayışı ile, kombi sektöründe faaliyet göstermektedir. Zaman içerisinde peteklerde ve kombide oluşabilecek arızaların önüne geçebilmek artık çok kolay. Servis deneyimi sayesinde, kısa sürede kombi sorunlarını halledebileceksiniz. Nitelikli eleman özelliği taşıyan elemanlarımız sayesinde, titiz bir hizmet alabilirsiniz..

Kışın daha çok kullanılan kombiler, ısıtma amacı ile tercih edildiği için büyük önem taşır. Radyatör Avcılar petek temizliği sayesinde kışın artık üşümek zorunda kalmayacaksınız. Büyük bir özverili çalışma ile yapılan tamir ve bakım işlemleri, kombilerinizin ilk günkü kadar sağlıklı çalışmasını destekleyecektir. Bu değişimi aynı zamanda faturalarınızda da görebileceksiniz.

Petekleriniz, kimyasal ve özel ilaçlarla temizlenerek su akışının devamlılığı ve düzgün akması sağlanmaktadır. Avcılar petek temizliğiyle de yakıt tasarruflarında bulunabilirsiniz. Aynı zamanda petekle çalışan sistemleriniz de uzun süre kullanıma dayanıklı hale gelmektedir. Uzun süre kapalı kalan radyatörler veya içinde su kalan sistem belli bir zaman sonra kireçlenme olarak size sorun meydana getirir. İşte bu noktada Avcılar petek temizliği çok önemlidir.

Düzenli olarak ekibimize verilen eğitimler sayesinde teknisyenlerin çok daha donanımlı olmasını sağlıyoruz. Sürekli değişmekte olan teknolojiyi destekleyen Avcılar petek temizliği yapan ekibimiz, kombilerinizin her türlü sorunu ile kesintisiz ilgilenmektedir. Peteklerde ve kombinin diğer parçalarında meydana gelebilecek tüm sorunlarda, personelimiz, en iyi şekilde sizlere destek olacaktır.

Filtre temizliğinden parça değişimine, kombi tamirinden arıza onarım çalışmalarına kadar birçok işlemi, kombileriniz için yapıyoruz. Kombi servisi olarak, hem eski kombiler hem de yeni kombiler için tüm çalışmaları yürütmekte olan bir hizmet sunuyoruz. Deneyimimiz sayesinde, her arızanızı servis elemanlarımız ile paylaşabilirsiniz. Gerek elemanların çalışması gerekse yapılan işin kaliteli ve uygun fiyatlı oluşu, sizlerin memnuniyetini arttıracak hususlar arasında yer alıyor. Memnuniyet odaklı çalışan elemanlarımız her zaman işinde özverili davranıyor.

Kombi alanındaki her türlü problemleriniz için bakım ve onarım firması olarak haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Kombi Servisi iletişim bilgileri aracılığı ile müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek, kombi alanında aklınıza takılan her konuda bilgi desteği alabilirsiniz. Fark oluşturan ekibimiz, kombi sektöründe faaliyet gösteren uzman kadrosu ile sizlere her zaman destek olmaya hazırdır.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma