Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Atık Su Gideri Açan Firma apartman hayatına geçiş ile birlikte ihtiyaca bağlı olarak, atık su gideri sistemi tesisat terimlerinin arasına girmiştir. Atık su gideri tıkanıklıklarında da dolayısı ile sadece atık su gideri açma firması ile birlikte çalışan tesisatçılar bu hususta yardımcı olabilmektedir. Kaliteli bir tesisat sistemi döşemesinin ardından çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak atık su tesisat sisteminde ne yazık ki bozulmalar ve yapısal değişiklikler meydana gelmektedir.

Bu nedenle de her zaman istikralı olmayan bir gider sistemi ile karşılaşılabilmektedir. Özellikle çok sık tıkanıklık gösteren gider boruları, atık su gideri kanallarını da etkilemekte ve buranın tıkanması da birtakım sel ve taşkınlara sebebiyet verebilmektedir.

Atık su gider borusu yapımı artık her binada olması gereken zorunlu bir sistem haline gelmiştir. Bu boruların yapımında ve imalatında dikkat edilmesi gereken bir takım önemli hususlar bulunmaktadır. Özellikle borunun yapısı, türü, dayanıklılığı ve çapı önemlidir. Borunun kalitesi ne derece yüksek ise dayanma süresi de o kadar yüksek olabilmektedir. Borunun çapının geniş olması durumunda tıkanıklığın da hiçbir zan büyük çaplı olmayacağı bilinmektedir.

Gene de hiçbir atık su gider borusu yarı tıkanıklık durumu gösterdiği zaman açılmama durumu ile karşı karşıya kalmamalıdır. Her gider borusu yarı tıkanık olsa da bu şekilde kullanılmaya devam edilmeli ve muhakkak açılması gerekmektedir. Gider borusunun imalarını sağlayan boru sistemleri boruları fiyatlandırma durumuna bağlı olarak farklı kalitede üretir. Yapılan bina sisteminin de tesisat döşemelerinin kaliteli olmasını isteyen kişiler, en kaliteli ve bilindik marka boruları tercih etmelidir.

Bu borular binanın tesisat döşemesi sırasında, bir tesisat ustasına ihtiyaç duymaktadır. Boruların döşenmesi oldukça önemlidir. Bu borulara istenilen eğimi veren ve yanlış döşeme yapmayan, kaliteli borular ile çalışıp, kaliteli bir işçilik çıkaran ustalar ile çalışılması oldukça önemlidir. Herhangi bir problem ile karşılaşıldığı zaman ister binanın tesisat döşemesi sırasında ister, bina yerleşiminden sonra kullanım aşamasında oldukça dikkat edilmesi gereken birtakım önemli unsurlar bulunmaktadır.

Atık su gider borusu açan firma kategorisinde çalışılacak olan firmanın iyi seçilmesi gerekir. Bu firmanın köklü bir geçmişinin bulunması ve çalışma ekibinin de gerçekten sağlam referanslarının bulunması gerekmektedir.

Atık su gider borusu tıkanma nedenleri oldukça fazlalık gösterir. Tuvalete kaçırılan bez, atık su giderinde kalan ve erimeyen tuvalet kapıları ve peçeteler önemli bir nedendir. Kaçırılan ya da bilinçli atılan her türlü durum ile atık su gider borusunda tıkanma meydana gelebilmektedir. Dolaysı ile sebep her ne olursa olsun sonuç olarak bir tıkanıklık oluşur ve bu sonucun da çözümlenmesi gerekir.

Atık su gider borusu açan firmalar olarak hizmetlerini sağlamış olan firmamızın usta tesisatçılarından destek aşabilmeniz mümkün olmaktadır. Firmamızın sağlamış olduğu hizmetler neticesinde tıkanıklık açma makineleri yardımı ile sorunlardan kolay bir şekilde kurtulunmaktadır.

Kırmadan tıkanıklık açan makine yardımı sayesinde sizler de kırıp dökmeye son vererek tesisat işlerinizi daha profesyonel bir şekilde yönetmemize izin verebilirsiniz. Bu sayede her şey yerli yerinde olacak ve hasarlar verilmeden kolaylıkla sorun çözümü yapılacaktır. Kullanmış olduğumuz makine yardımı ile sağlam destekler sağlanmaktadır.

Atık Su Gideri Açma İşlemi Yapan Tesisatçı Usta

Atık su gideri açma firması olarak sağlamış olduğumuz hizmetler neticesinde siz değerli müşterilerimize özel olarak kaliteli hizmet anlayışını sağlamaktayız. Atık su gideri açma firması olarak sağlamış olduğumuz bu hizmetlerden yararlanmak amacı ile 7/24 olarak firmamıza ulaşabilmeniz mümkündür. Bilgi ve randevu alabilirsiniz. Bu sayede en kısa sürede sizlere yönlendireceğimiz ustalar ile anında gider tıkanıklıklarınıza çözüm sunulacaktır.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma