blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Atık Su Gider Borusunda Su Kaçağı Tespit Eden Firma

Gider borusunda su kaçağı bulma, temiz su borularında sızıntı bulma veya yeri belli olmayan su kaçağı problemlerinde noktasal olarak yer tespiti yapma konusunda sizlere hizmet veren İstanbul merkezli bir tesisat firması olarak sizlere 7/24 teknik destek veriyoruz. Evinizde yer alan tesisatlarda oluşan kaçağın;

 Tıkanmış giderleri açmak için kullanılan kimyasalların contaları eritmesi sonucunda kaçaklar oluşması,

 Boruların monte edilirken standartlara ve kriterlere göre monte edilmemesinden kaynaklı olarak kaçakların oluşması,

İnşaat sırasında tesisatların içine kum, çakıl veya harç kaçmış olmasına bağlı hasarlardan kaçak oluşması,

Demir ve galvaniz boruların kullanım ömürlerini doldurmalarından kaynaklı korozyona uğramaları ve kaçak oluşması, gibi nedenleri vardır. Bu nedenlere bağlı olarak evinizde tesisatlarda kaçak oluşur ve tamir edilmediğinde sürekli sorun yaşarsınız.

Atık Su Borularındaki Kaçak Oluşumu

Gider borularında oluşan su kaçakları giderilmediğinde ekonomik olarak zarar görürsünüz. Gider borusu kaçağı ve temiz su kaçağı kolayca ayırt edilmediğinden sağlığınız açısından da risk çok yüksektir. Tavandan akan pis su kokusuz berrak bir şekilde geldiğinde hastalık etkenleri evinizde yer alacak ve hasta olmanıza neden olacaktır. Gider borusunda ortaya çıkan su kaçağı, profesyonel bir ekip ve teknolojik makineler ile ayırt edilmediğinde sızıntının yer aldığı mahallerde yaşayan insanlar risk altında kalmaya devam edecektir.

Gider borularındaki kaçağı bulmak, temiz su borularındaki kaçağı bulma yönteminden daha zor ve daha uzun süren bir işlemdir. Bu nedenle evinizde oluşan kaçakların tespit edilmesi, temiz su kaçağı mı, gider suyu kaçağı mı olduğunun ayırt edilmesi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Alanında uzman olan personellerimiz evinize gelerek incelemeler yapacak ve ölçümler yaparak kaçağın hangi tesisata ait olacağını tespit edeceklerdir.

Gider Borusunda Oluşan Su Kaçağını Bulma

Evlerde kullanılan kimyasal temizlik ürünleri, asitler giderlerin tıkanmasına neden olur. Gider borularında oluşan kaçak sonucunda alt katın banyosunun tavanında lekeler meydana gelir. Bu durumda sizler için profesyonel olarak hizmet veren ekibimiz su kaçağını bulan kameralı cihaz yardımı ile kaçak olan yeri noktasal olarak tespit ediyor. Tıkanıklığa ve kaçağa neden olan etkenleri görüntüleyen bu sistem ile kaçağın yeri de tespit edildiği için kısa sür ede kaçağın onarımı yapılır. Gider su kaçağının onarımının kameralı sistemler ile kısa süre de yapılıyor olması hem zaman açısından, hem sağlığınız açısından hem de maddi açıdan size avantaj sağlayacaktır.

Gider Borusundan Kaçak Bulan Firma

Gider borusunda su kaçağı bulan firma ihtiyaçlarınızda sizlere 7/24 hizmet veren firmamız İstanbul genelinde 39 ilçeye tesisat konusunda profesyonel olarak hizmet veriyor. Alanında uzman olan çalışanlara ve son teknolojiye sahip ekipmanları ile tesisatların içini görüntüleyen, tıkanıklık ve kaçak yeri tespit ederek robotlar yardımı ile tıkanıkları açan firmamız sayesinde minimal zarar ile bu sorundan kurtuluyorsunuz. Atık su kaçağı bulan makineler ile gider borusundaki su kaçağı bulma hizmetini ekonomik bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Kameraya atık su gider borusunda kaçak arama işlemi ile evinizdeki kaçaklardan alt kata sızıntılar olmasının önüne geçebilir, kendi sağlığınızı da riske etmemiş olursunuz. Evinizde gider borusunda kaçak olması durumunda kamerayla atık su kaçağı bulan usta ihtiyacınızda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kısa süre de evinize gelen ekiplerimiz profesyonel bir şekilde tesisatlarınızı kamera ile görüntüleyecek ve atık su gider borusu kaçağı bulma işlemini tamamlayıp kaçak yerini onararak sizler bu sorundan kurtaracaktır. Profesyonel bir firma olarak 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma