Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Ankara su kaçağı tespiti firmamızın sağlamış olduğu, su kaçaklarının yerini tespit etmeye yönelik bir durumdur. Bu kaçak tespitleri yapılırken su sızıntılarının ya da gizli kendini göstermeyen fakat şüphe uyandıran su sızıntılarının kaçak tespiti yapılmaktadır. Bu sayede de kolay bir şekilde su kaçağı tespitinin bulunması sağlanmaktadır.

Firmamız Ankara genelinde bütün ilçelere hizmet veren bir tesisat firmasıdır. Firmamızı diğer tesisat firmalarından ayıran en önemli özellik, su kaçağı konusunda kırıp dökme eski usulü ile çalışmamasıdır. Buradan belirtmek gerekir ki çoğu kişi, tesisat işlerinde ne yazık ki kötü sonuç çıkacağı ve evin içerisinin yıkılıp döküleceği gerekçesi ile tesisat ustası çağırmak istemez. 

Su kaçağı tespitini ilk olarak ev sahibi yapsa da bu su izini küçük bularak tesisatçı çağırmak istememesinin asıl nedeni sonrasında ortaya çıkacak tamir ve tadilatın getireceği yüktür. Bu yük hem ekonomik açıdan hem de etrafa vermiş olduğu dağınıklık ve kir açısından ne yazık ki kötü sonuçlar doğurmaya yönelik bir durumdur. Bu nedenle de kimse tesisatçı ile ilk etapta çalışmak istemez.

Bir süre su kaçağını o şekilde kullanmaya devam eder. Sonrasında duvarda veya yüzeydeki izler büyüdüğünde, su faturaları yüksek gelmeye başladığında, sıcak su akmadığında gider tıkandığında yani kısacası işler çok büyük duruma geldiğinde tesisat ustası çağırır. Sonuç da daha büyük bir iş daha büyük bir yıkım ve daha büyük ekonomik masraflar olarak kişiye döner. Bu gibi durumların ortaya çıkması adına Ankara su kaçağı tespiti yapan firmamız ile ilk etaptan çalışmaya başlayabilirsiniz. Çünkü firmamız bu sayılan yöntemlerin hiçbirini yerine getirmez. 

Firmamızın Çalışma Prensibi

İlk etapta firmamız kırma ve dökme gerçekleştirmeden su kaçağı tespiti bulmaya çalışan bir konumdadır. Bunun için de oldukça fazla ekip ve araç ile çalışmaktadır. Her su kaçağının kendi bünyesinde farklı cihazı bulunur. Kameralı cihazlar, termal cihazlar, akustik ses dinleme cihazları ve bu cihazların uygun yere girebilmesi için birçok aparatı bulunmaktadır. Bir yerde cihaz var ise, o yerde kırma dökme eski usul zarar vererek bir yeri tamir ederken diğer yeri bozma işlemi yoktur. 

Su Kaçağı bulma Ankara

Firmamız çalışma prensibi bakımından temiz, düzenli ve sadece arızalı noktaya yönelik çalışma yapar. Öncelikli olarak su şikayeti ile gitmiş olduğu bir yaşam alanında ilgili su şikayeti konusunu dinleyerek kaçağın nerede ve hangi tür olduğunu bulmaya çalışır. Sıcak sularda kaçak var ise termal kamera ile çalışır, şebeke suyunda kaçak var ise, akustik ya da kameralı cihazlar ile çalışma aracını belirler. Bu çalışma aracı ile şikayetin geldiği noktayı dinleme ya da görüntüleme yapar. Bazen şikayet sadece yüksek gelen su faturalarıdır. İşte o zaman bütün boruların dinleme işlemini gerçekleştirebilmektedir. 

Ardından kolay bir şekilde bulmuş olduğu sorunlu bölgedeki borunun çıkarılmasına yönelik temiz bir kesi ile duvar, zemin, lavabo gideri çevresi vb. sorun oluşabilecek yerlerin açılmasını sağlar. Boruyu değiştirir ya da tamir eder. Ardından açmış olduğu yeri yeniden eski haline gelebilecek şekilde kapatır, onarımını gerçekleştirerek sorunun çözümünü kolaylıkla müşteriye sunar. 

Bu nedenle de Su Kaçağı Bulma Ankara ilinde sunulan hizmetler olarak kolay ve etkili bir çalışma prensibi belirlemektedir. 

Ankara Su Kaçağı Tespit Fiyatı

Sizler de her zaman Ankara su kaçağı tespit fiyatı üzerinden en ekonomik ve piyasadaki en uygun çalışma gösteren firmamız ile çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Ankara ili için son derece konforlu ve rahat yaşamlar getiren firmamız özellikle mevsim geçişlerinin yaşandığı bu günlerde de kişilerin mağdur olmaması açısından anında randevu hizmeti ile en uygun fiyatlara çalışma göstermektedir.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma