blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kanalizasyon tıkanıklığı, binaların kanalizasyon çıkışı ile şehrin kanalizasyon şebekesine bağlantı arasında oluşan tıkanıklıklardan meydana gelmektedir. Bu tıkanıklıkların oluşumunda birçok faktör etkili olmaktadır. 

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nedenleri

  • Binanın eski yapıda olması nedeni ile ortaya çıkabilecek oluşumların bir süre sonra boru tıkanıklığına yol açması büyük bir sorundur. Eski yapıların kanalizasyon sistemi de eski olur. Zaman içinde bu gider boruları çatlar, kırılma yapar ve bu parçalar da kanalizasyon borularını tıkar.
  • Zamana bağlı oluşan boru içi yağlanmaları, kireçlenmeleri vb. durumlar hem bina içinde dairler arasında oluşan sistemi tıkar hem de bu sorun o noktada çözülmezse daha büyük sorun olarak bina kanalizasyon çıkışını tıkar. 
  • Yeni binalarda tesisat sistemi döşendikten hemen sonra kalıntıların, kanalizasyon borusuna dökülmesi, çimento, kırık boru parçaları vb. molozların kanalizasyon giderini tıkamasına yol açmaktadır. 
  • Tesisatçı hatasına bağlı olarak binanın yapım aşamasında meydana gelen tesisat döşemelerinde yatay değil eğimsiz bir şekilde döşeme ve destek yerlerinin yanlış oluşturulmasına bağlı oluşabilecek küçük çaplı tuvalet tıkanıklıkları bir süre sonra bina geneline yayılarak kanalizasyon tıkanıklığına yol açabilmektedir. 

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Ankara

Kanalizasyon tıkanıklığı açma Ankara hizmeti ile Ankara’ da bulunan binaların kanalizasyon tıkanıklığını ortadan kaldırmaktayız. Sunmuş olduğumuz sistemli kanal açma teknolojisi sayesinde oldukça hızlı ve pratik bir şekilde kanalizasyon kanallarının açma işlemi sağlanmaktadır. Sürekli olarak kanalizasyon tıkanıklığı yaşandığı durumlarda bir tesisatçı ile çalışmak sorunun ne olduğu hakkında çözüme yönelik ipucu verecektir. Çünkü bir binanın kanalizasyon sisteminde oluşabilecek bir arıza toplu yaşam kuralları nedeni ile arka plana atılmaması gereken bir işlemdir. 

Firmamız kanal açma teknolojik hizmeti sayesinde çalıştığı kanalizasyon ustaları ile tesisat sisteminden ya da kullanıcı hatalarından kaynaklanmış olan sorunların üstesinden gelmektedir. Kameralı sistem sayesinde tıkanıklık gösteren yer tespiti yapılarak buradaki tıkanıklığın açılmasına yönelik çalışma yapılmaktadır.

Su tazyiki, ile basınçlı bir şekilde gider açma ve kanalizasyon açma hizmeti burada verilmesi gereken en temiz iş çıkaran işlemdir. Bunun için kanalizasyon giderleri hiçbir şekilde kişinin kendi imkânları ile üstesinden gelebileceği bir konu değildir bu nedenle de firmamız ile çalışmanız sizlere hem daire açısından hem de binanın genel durumu açısından, tesisat sistemlerine zarar vermeden daha büyük sorunların oluşmasına yol açan etmenleri kaldırmaya yönelik hizmet eder. 

Kanal Açma Ankara

Kanal açma Ankara hizmeti; kanalizasyon kanallarının kameralı aparatlar yardımı ve kişinin kendi imkanları ile gerçekleştiremeyeceği kanalizasyon su basıncı, su tazyiki yöntemine dayalı olarak açılan bir sistemdir. Kanal açma hizmeti ancak profesyonel bir tesisat firması tarafından verilmektedir. Atık su tesisatı borusu içinde oluşum geçirmiş olan kireçlenme, yağlanma, tıkanıklığa yol açacak olan yabancı madde atıkları ancak bir makine yardımı ile çözümlenebilir düzeydedir. Özellikle mevsimsel geçişlerde, Ankara’ da kışın sıklıkla meydana gelen don olaylarının da yalanmasına bağlı olarak, kanalizasyon borularının donması gider kanallarının donmaya bağlı kırılması ya da kar, yağmur sularının kanalları tıkamasına bağlı sorunlar yaşanabilmektedir.

Çatıda meydana gelen kuş ölüleri, tozlanmalar, kuş tüyleri vb. kanallara açılan giderlerden geçerek, tıkanmaya yol açabilmektedir. Sebebi ne olursa olsun kanal açma işleminde kanal görüntüleme sistemi yardımı ile sağlatılan bu durumda hiçbir tahribat yaratılmadan kolay bir şekilde en temiz ve en zarar vermeyecek işlemlerin kanal açma işlemi olarak uygulanması firmamızın çalışma prensibi içerisinde yer almaktadır. 

Kanal açma ve kanalizasyon gideri açma işlemleri için en kısa sürede firmamızı arayarak en uygun fiyatlara bu işlemi yaptırabilirsiniz. Özellikle kış günlerinde oluşabilecek mevsimsel sonuçların zararlarını yaşamamak adına sadece kanal açma işlemi değil, kanal tıkanıklığı oluşmaması için çalışmalarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma