blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Çok katlı binalarda, alt kata su sızması sık karşılaşılan bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Eğer hemen ve doğru müdahalede bulunulmazsa su kaçağı nedeniyle duvarlarda rutubet ve bozulmalar meydana gelebiliyor. Alt kata su sızması sebepleri arasında tesisat sisteminde kaçak olması, banyo ya da tuvalet fayansları arasındaki derz dolguda yetersizlik, borularda aşınma ya da özelliğini yitiren contalar sayılabilir. Boğaziçi Tesisat firması olarak tüm su kaçaklarına profesyonel manada müdahale ederek, en doğru tekniklerle sorununuza çözüm buluyoruz.

Termal Kameralar ile Su Kaçağı Tespiti

Boğaziçi tesisat olarak alt kata su sızması, üst kattan su sızıntısı gibi sorunlarda kırma, tahmin gibi cağın gerisinde kalan yöntemlere başvurmuyoruz. Su kaçaklarını tespit için başta termal kamera olmak üzere manyetik cihaz ile dinleme gibi teknolojik yöntemlerle kesin sonuç alıyoruz.

Teknolojik gelişmeleri takip konusundaki özenimiz ve profesyonel tesisatçılarımız ile en kolay onarımı en kısa sürede yapıyoruz. Aynı zamanda kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetlerde uygun maliyet olanakları ile ekonomik çözümler geliştiriyoruz.alt kata su sızması neden olur

Firmamız Hizmet Çeşitleri

Yanlış oluşturulan tesisat ya da tesisatta meydana gelen aşınmalar sonucu oluşabilecek su kaçaklarını, son teknolojiye sahip gelişmiş termal kameralar ile tespit ederek en kısa sürede sorunu gideriyoruz.

Ayrıca Boğaziçi Tesisat olarak, robot kullanarak tıkalı gider açma, buharlı ya da ilaçlı petek temizliği, kombi tamir ve bakımı, pimaş açma gibi ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri sunuyoruz. Tuvaletten alt kata su sızması gibi problemlerde gerek sorunu tespit ve gerekse de sorunu giderme konularında hızlı çözüm yolları üretiyoruz.

İstanbul’un Tüm İlçelerine Hizmet

Boğaziçi Tesisat firmamıza ait bogazicitesisat.com sitesi üzerinden de hizmetlerimize ulaşabiliyorsunuz. Firmamıza telefonla ya da online olarak ulaşmanız halinde en kısa sürede sorununuza müdahale ederek, teknolojik ekipman ve uzman ekiplerimiz ile en doğru çözümü üretiyoruz.

Boğaziçi tesisat olarak 7/24 tam zamanlı çalışma sistemi ile hizmet veriyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde garanti veriyoruz. Firma olarak, İstanbul’un tüm ilçelerine servis hizmeti veriyor ve her türlü ihtiyacınızda profesyonel olarak sorunları sonlandırıyoruz.

Banyo ya da fayans aralarında bulunan derz dolgusunun yetersiz olması veya kullanılan kimyasal ilaçlar sonucu derz dolgusunun tahrip olmasından kaynaklı olabilir. Pimaş borularının zamanla tahrip olmasından kaynaklı olarak alt katın tavanından su sızmasına sebep olabilir

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma