blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Günümüzde alaturka tuvaletlerin yerini klozetler alsa bile bazı evlerde alaturka tuvaletler de bulunur. Eski binalarda daha çok alaturka tuvalete rastlanır. Hem klozette hem alaturka tuvalette en büyük problemlerden biri tuvalet tıkanıklığıdır.

Konu insanın ihtiyaçları olduğu zaman ertelememek gerekir. Çünkü yemek, su, uyuma ve tuvalet ihtiyacını giderme gibi yaşam gereksinimleri ihtiyaç olduğunda yaşam kalitesi ön plana çıkar. İnsanın temel ihtiyaçları ertelenemez. Firmamız insan ihtiyaçları için tesisat alanında farklı adımlar atar. Teknoloji sayesinde kaliteli tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini kısa bir süre içinde hallederek yaşam kalitenizi sekteye uğratmayız.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetinde fiyatları etkileyen bazı hususlar vardır. Hizmet aldığınız firmanın konumunun evinize olan uzaklığı, tuvalet tıkanıklığının açılma süresi, sorunun büyüklüğü ve bu sorun için harcanan malzemenin miktarı tuvalet tıkanıklığı açma ücreti hakkında oldukça etkilidir.

Tuvalet tıkanıklığı açmada hizmet alırken önce telefonda fiyat konusunda sizlerle görüşme yaparız. Sizlerin bütçesini zora sokmayacak şekilde bir fiyat belirleyip sizlere en kaliteli ve bir o kadar da hızlı tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini veririz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Tuvalet tıkanıklığı açmak için bazı yöntemler var diye bilinir. Fakat bu yöntemleri kendi başınıza yapmak faydadan çok zarar getirir. Bu yüzden kesinlikle kendiniz uğraşmadan bizlerden bu hizmeti almalısınız. Firmamız en doğru tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri ile sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırır.

Bizleri aradıktan sonra kısa bir süre içinde adrese ulaşırız. Verdiğimiz hizmette teknolojiyi kullanırız. Kameralı cihazlar ile tıkanıklığı neden olan şeyin tespitini yaparız. Kameralı görüntüleme cihazını gider borusuna salarak cihaz ekranından pimaş borusunun görüntüsünü inceleriz. Pimaştaki sorunu kısa bir süre içinde tespit ederiz.

Ardından tıkanıklık açma robotu ile tıkanıklığı gidermek için çalışmalara başlarız. Bu tuvalet tıkanıklığı açma aleti uzun kablolara sahip bir alettir. Bu kablonun ucuna tıkanıklığı oluşturan duruma göre farklı aparatlar takılır. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemini kırıp dökmeden yaparız. Kameralı cihazlar ile tespit yapmamızın amacı gider borusunda bir problemin olup olmadığını tespit etmek içindir.

Sorunun Kaynağını Tespit Etmek İçin Kameralı Cihazlar Kullanırız

Pimaş borusuna yeteri kadar eğim verilmediği zaman tekrar tıkanıklık meydana gelir. Böyle bir şey olduğu zaman borunun değişmesi şarttır. Böyle durumları görmek için kameralı cihazlar kullanırız. Firmamız sorunun temeline inerek çalışmalara başlar ve tıkanıklığı ortadan kaldırır. Hiçbir yerin kırılıp dökülmemesi ve hızlı bir şekilde tuvalet tıkanıklığı açma hizmetini almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alaturka Tuvalet Açmada Yılların Tecrübesine Sahibiz

Oldukça kötü bir durum olan alaturka tuvalet tıkanıklığı pis su taşkınlıklarını ortaya çıkarır. Bizler alaturka tuvalet tıkanıklığı açma konusunda yılların tecrübesine sahip olduğumuz için sizlere en profesyonel hizmeti veririz. Bu profesyonel hizmeti teknoloji ile birleştirerek daha kaliteli hizmeti sizlere sunarız.

Saat kaç olursa olsun fark etmez eğer alaturka tuvaleti işte veya klozetinizde bir tıkanma olursa bizler ile 24 saat boyunca iletişime geçip hızlı bir şekilde tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti alabilirsiniz. Her saat hızlı bir şekilde yanınızda olarak sorunu çözmek için çalışırız.

Tuvaletler dışkı veya peçete gibi şeyler ile zaman içinde dolabilir. Bu ise tıkanmalara sebebiyet verebilir. Böyle bir durum olduğu zaman çoğu kişi sorunu kendi çözmeye başlar. Ancak bu çok büyük bir hatadır. Bu gibi durumlarda bu tür konularda profesyonel olarak hizmet veren firmalardan yardım almak gerekir. Bizler de o firmalardan biriyiz. Her türlü tuvalet tıkanıklığı durumlarında bizlerden 24 saat boyunca destek alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma