Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kombi Petek Temizliği Zeytinburnu Tesisat Temizleme

Petek temizliği Zeytinburnu tesisat temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler ve bu alanda alınacak önlemlere dair bilgilendirmelerde bulunacağımız bu yazımızda, genel olarak petek temizliği ve yararları üzerinde duracağız. Zira belli bir dönemden sonra genel itibariyle peteklerin ısıtmadığına dair şikayetlerin sayısı artmaktadır. Bu artış dahilinde de doğal gaz faturalarınız da iki katına çıkması, petek temizlemenin ne kadar önemli olduğunu göz önüne sermektedir. Kombi petek temizliği olarak sizlerin ilk aşamada kaliteli bir tesisat ustasıyla anlaşmanızı önerebiliriz. Nitekim, bu ustanın sağlamış olduğu hizmetler dahilinde daha iyi ısıtan ve çok daha uygun ödemelerde bulunacağınız bir peteğe sahip olabilirsiniz.

Kombi Petek Temizletmenin Faydalı mı ?

Petek temizleme işlemlerini kişiye sağladığı birbirinden farkı yararlar bulunmaktadır. Bunlar;

Ödemiş olduğunuz normal doğal gaz faturasını yarı yarıya indirecektir.

Kış boyunca herhangi bir hastalık ile karşılaşmamakla beraber, kan dolaşımı sorunlarınız da sıcak ev ortamı sayesinde ortadan kalkacaktır.

Doğal gaz kaçağı gibi ölümle sonuçlanacak büyük risklerin de önüne geçilmektedir.

Petek temizliği esnasında uygulama sırasında ise makineli cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazların kullanımı sırasında herhangi bir kirlilik durumu da söz konusu değildir. Makineyi kombi yada peteğin altına bağlayarak kimyasal maddeler kullanılmaktadır. Sistemin kirlilik durumu da göz önünde alınarak bu uygulamayı bir iki saate yayabilme ihtimali de oldukça yüksektir. Bu noktada sizlerin yapması gereken şey, alanında uzman kadrolara sahip ve uygun kimyasallarla işlem yapan bir firma ile iletişime geçmek olacaktır. Öyle ki, mevcut makineler sayesinde petek, panel, kaloifer petek temizliği, radyatör, ve tesisatlarınızın tüm temizliği sıkıntısız bir şekilde sağlanarak, yakıtlarınızdan % 30 tasarruf elde edebileceksiniz. Bunun için de uzun ömürlü kombilere sahip olabilmeniz adına yılda en az bir kere de olsa peteklerinizi temizletmeyi ihmal etmeyin.

zeytinburnu petek temizliği
Zeytinburnu petek temizliği

Tüm bu söylenenlerle birlikte Zeytinburnu bölgesinde ki tesisat sıkıntılarınızı da kolaylıkla çözüme ulaştırabilirsiniz. Petek temizliği Zeytinburnu Fiyatları alanında yukarıda ki tavsiyelerimizi göz önünde

bulundurarak sağlam adımlar atabilir ve böylelikle de bütün bir kışı rahat geçirebilirsiniz.

Eğer sizde peteklerinizin çok fazla ısıtmadığından şikayetçi ve bu durumu çözüme kavuşturma açısından tereddütlere sahipseniz. İyi bir araştırma ve kaliteli hizmet sunan tesisat firmaları sayesinde, kafanızdaki soru işaretlerini ve yaşadığınız tesisat problemlerini mutlak çözüme kavuşturabilirsiniz. Kalorifer petek temizliği, tesisat temizliği ve kombi bakımı hizmetlerinden yararlanarak bütün bir kışı gönül rahatlığıyla ve sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz.

Zeytinburnu ve tüm mahallerine servis hizmetimiz vardır.


Beştelsiz Mahallesi.Çırpıcı Mah.Gökalp Mah.Kazlıçeşme Mah.Maltepe Mah.Merkezefendi Mah.Nuripaşa Mah.Seyitnizam Mah.Sümer Mah.Telsiz Mah.Veliefendi Mah.Yenidoğan Mah.Yeşiltepe Mahallesi

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma