Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz


Pimaş Tıkanıklığı Açma Nedir ve Neden Önemlidir? Evde pimaş açma Yöntemleri, Kırmadan Dökmeden pimaş tıkanıklığı açma temizliği.

Pimaş tıkanıklığı açma  konusundan evvel Pimaş nedir surusunu cevaplıyalım. Küvetle kanalizasyon arasındaki boru hattına Pimaş denir. Bu borularda genel olarak sorunlar iyi döşenmediği için ortaya çıkar, ama her zaman, her tesisat için sorun olma ihtimali vardır. Burada yaşanabilecek bir tıkanlık, hem sağlıkla ilgili birçok probleme yol açar hem de olası bir su baskını tehlikesi yaratır. Bu gibi olayların yaşanması ise bir tıkanıklık neticesinde kaçınılmazdır. Bunu önlemek ise hangi tesisat firmasına bu sorun nedeniyle ulaşacağınızdır. Çünkü Pimaş Tıkanıklığı Açma işlemini ancak garanti verebilen, güvenilir ve profesyonel bir ekip ve firmadan sağlarsanız bu işi kökten ve sorunsuz olarak halledebilirsiniz. Pimaş açma eskiden olduğu gibi artık zor bir işlem değildir. Ancak bu sorunla ilgilenilmediği taktirde, sorun hiç ummadığınız kadar büyür. Pimaş açma işlemi neden gereklidir? İlk önce tıkanıklık nasıl oluşuyor, ona bakalım. Bildiğiniz üzere sıcak ve soğuk su geçişleri üzerinde zamanlar kireçlenmeler, yıpranmalar ve buna bağlı olarak giderlerde tıkanma baş gösterir. Bu tıkanıklara bir çözüm bulunmadığı vakit ise evinizin içini adeta kanalizasyon kokusu kaplar. Sadece nahoş koku değil, üstüne bir de ailenin sağlığını tehdit eden bakteriler evin içine yayılmaya başlar.

Evde pimaş açma Yöntemleri

  1. Pimaş tıkanıklığını açmak için ilk olarak ihtiyacınız olan araç tuvalet pompasıdır. Tuvalet pompasını kullanmadan önce klozetin içinde su olduğundan emin olun. Pompanın çalışması için tuvalette su olması gereklidir.

  2. Tıkanıklık uzak bir mesafede ise, ince tel kullanmalısınız elbise askısını düğüm yerinden çözerek ucuna fazla kalın olmayan bir bez bağlayın. Daha sonra teli klozetin içine sokarak ileriye ve geriye doğru hareket ettirin ve tıkalı bölgeyi bulup açın.

  3. Doğal yöntemlerle tuvalet gideri açma, 1 çay bardağı karbonat, 1 su bardağı sirke ve sıcak suyu klozetin içine dökün. Bu karışımı yaklaşık 1 ya da 2 saat kadar bekletin. Burada hatırlamanız gereken husus, sirke ve karbonat karışımının sadece organik cisimleri eritecektir.

  4. Son çare olarak kimyasal açıcılardan faydalanabilirsiniz. Tüm bu yöntemler işe yaramadıysa bizi arayın

Hemen şimdi bir tıkla bizi arayın GSM 0538 955 59 74

Pimaş tıkanıklığı Açma, Kırmadan Dökmeden yapılmalıdır

Teknolojik, Kırmadan, Dökmeden Pimaş tıkanıklığı Açma İşte bu noktada pimaş tıkanıklığı açma bir zorunluluk halini alır. Yeni

Makineyle Tuvalet Gideri Açma İşlemleri
Makineyle Tuvalet Gideri Açma İşlemleri

geliştirilen robotik sistem ve yeni temizleme aparatları sayesinde, “geleneksel” yöntemlerde gerçekleştirilen zahmetli kırma ve parçalamalar artık geride kaldı. Çok uzun vaktinizi, zahmetinizi alan, bütçenizi kısa ve uzun vadede sarsabilecek, ev ekonomisine zararlı eski yöntemler yerine, pimaş tıkanıklığı açma konusunda devir açan teknolojiler ve bu teknolojileri kullanan uzman bir firma ve uzman bir ekip sayesinde işiniz çok kısa, zahmetsiz ve bir o kadar da bütçenize uygun olur. Tesisat çözümleri konusunda bütçenize dikkat etmek iki açıdan çok önemlidir: 1) Kısa vadeli bir düşünceyle hakkında daha düşük bir şekilde garantisiz bir firmayla çalışırsanız, çok kısa bir süre içerisinde sorun tekrar nükseder ve daha fazla masraf edersiniz.2) İşini hakkıyla yapan, garanti verebilen ve son teknolojiyi kullanan bir firmayla çalışırsanız ise hem kısa vadede rahat edersiniz. Evinizde kırıp, dökme gibi işlemler olmaz. Aynı zamanda uzun vadede rahat edersiniz. Çünkü kökten ve garantili çözüm sayesinde çok uzun süre pimaş açma işlemini yaptırmaya gerek duymayacaksınız. Sağlılığınız için nasıl ki doktorlara gidiyorsunuz ve doktorun size tıpın en son sunduğu nimetler ışığında, tecrübesini de kullanarak size iyi bir hizmet sunmasını bekliyorsanız, bu gibi tesisat sorunlarında da uzman, güvenilir ve son teknolojiyi kullanan tesisat firmalarını seçmeniz gerekir. Pimaş Tıkanıklığı Açma İşlemi Nasıl Gerçekleşir? Pimaş tıkanıklığı açma işlemi nasıl gerçekleşir derseniz: İlk önce tıkalı olan bölgeye robotik sistemimiz, tıkalı bölgeye ulaşır ve oranın görüntüsünü alarak, ekibin tıkalı olan bölgeyi bulmasına yardımcı olur. Daha sonra robotik sistemimiz pimaş açma açma işlemine başlar, tüm kiri ve birikintiyi un ufak eder ve haznesine doldurur. Ayrıca uzmanlar kendi kullandıkları teçhizatlarla tekrar pimaş açma işleminin tam olarak gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol ederler ve kesinlikle pimaş açma işleminin sağlıklı ve düzgün olarak yapıldığından, tıkanıklıktan eser kalmadığından emin olurlar. Ayrıca tüm sorunun çözüldüğünü garantilemek için giderilen tıkanıklık bölgesinin kare kare görüntüleri alınır. Bu pimaş açma işleminin en can alıcı noktasıdır. Çünkü bu kalite kontrol safhası size garanti ve güveni sunduğumuzun kanıtı niteliğindedir. Pimaş açma işleminin diğer safhasına geçilir ve tüm borular ilaçlanarak ve suyla temizlenir.

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma