blank

Ustaya Soru Sor

Sorularınız aklınızda kalmasın! Bize tüm sorularınız iletin; en kısa sürede cevaplayalım.

Nasıl Yapılır Video

Çalışmalarımız ve işlemlerimizi Video galerimizde detaylı izleyerek inceleyebilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorular ve problemler için burayı tıklayabilirsiniz

Kombi Petek Montajı İGDAŞ tarafından yetki verilen tesisatçılar tarafından yapılmalıdır.

Tadilat esnasında kombi yer değişimi, sağa kaydırma, sola kaydırma, veya balkona taşıma gibi işlemler esnasında igdaş yetkili tesisatçılar tarafından proje çizilip igdaş onayı alındıktan sonra işlem yapılmalı ve tüm tadilat işlemleri bittikten sonra yetkili mühendisler gaz açımına gelip olası kaçak var mı kontrol etmelidir.

yani kombi ve gaz hattında en ufak bir yer değişikliği sağa sola kaydırma işlemlerinde mutlaka igdaş onayı alınmalıdır

İstanbul için Kombi Montaj fiyatları 0850 532 1 536

Kombi Petek Montajı Uygun Fiyatlarla

Günümüzde ısınma amaçlı olarak en çok tercih edilen yakıtlar arasında kalorifer bulunuyor. Her tarafı kolay bir şekilde ısıtan kaloriferler, özel olarak üretilmiş petekler sayesinde kullanımı yaygınlaştırmaya devam etmiştir. Bu nedenle petekler oldukça önemli yer tutuyor. Çünkü kalorifer döşenmesi gereken yerlerde peteklerin hangi tarafa monta edilmesi gerektiği oldukça önemli yer tutuyor. Kombi Petek Montajı Çünkü ısının her tarafa kolay bir şekilde yayılması için peteklerin kurulacağı yerler dikkatli bir şekilde seçilmelidir. Peteklerin montajı biraz zaman aldığından dolayı, kuruluma dikkat edilmesi gerekir.. Banyoya, mutfağa, odalara monta edilen petekler, yerden yüksek ve duvarla arasında mesafe olacak şekilde monta edilmelidir. Daha sonra peteklerin giriş ve bölgelerine dikkat edilerek bunlara vana bırakılmalıdır.

Petek Temizliğinde Uygun Fiyat Politikası

Her yerde yaygın bir kullanıma sahip olan ve sürekli yakılan kalorifer petekleri, bir süre sonra içerisinde biriktirmiş olduğu atıklar nedeniyle ısı kaybını engelleyebiliyor. Kombi Petek Montajı Bu nedenle insanlar peteklerin temizliğini yaptırmadıkları sürece yeteri kadar ısınamamakta ve kaloriferlerde gerekli sonucu elde edememektedirler. Bu nedenle peteklerin her yıl düzenli bir şekilde temizliği yapılmalıdır. Petek temizliği konusunda en uygun fiyatlarla hizmet sunulduğundan dolayı, ihtiyaç doğrultusunda istediğiniz zaman peteklerin temizliğini yaptırabilirsiniz. Ayrıca petekler, en uç noktaya kadar temizlendiğinden dolayı, bir sonra kullanım esnasında peteklerin ısı derecesini artırdığını göreceksiniz. Kombi Petek Montajı Bu nedenle petek temizliğini uygun fiyat politikası kapsamında alanında uzman kişilerle iletişime geçerek temizletebilirsiniz.

Peteklerin Üstü Neden Örtülmemelidir?

Isı enerjisi olarak bilinen ve ısıtma konusunda en ideal ısıtıcılar arasında yer alan kalorifer petekler, düzenli kullanımlar sonucu kurmuş olduğunuz her yeri sorunsuz bir şekilde ısıtmaktadır. Bu nedenle ısı kaybını önlemek ve verimi artırmak için, peteklerin üstü örtülmemelidir. Kombi Petek Montajı Üzeri örtülen petekler, ısısını yayamayacağından dolayı, bu peteklerden yüksek verim alamazsınız. Bunun yanısıra peteklerin bir süre kullanıldıktan sonra temizlenmemesi de ısı kaybını düşüreceğinden dolayı, bu kurallarla dikkat edilmelidir. Böylece sizde peteklerinizin ısı kaybının önüne geçmesini ve yakıt tüketimini engellemek istiyorsanız petek temizliği konusunda firmamızın sunmuş olduğu avantajlı hizmetlerinden yararlanarak petek temizliği hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Su Kaçağı Tespiti

Petek Temizleme

Kombi Bakımı & Tamir

Tıkanıklık Açma